Polskie Towarzystwo Logistyczne objęło patronatem honorowym cykl Konferencji technicznych "Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe", organizowanych przez Axon Media Group. Serdecznie zapraszamy 30 marca do Torunia, 17 maja do Krakowa i 24 listopada do Trzebnicy.

By dotrzymać kroku konsumentom w zakresie szybkich, sprawnych i transparentnych dostaw rosnąć będzie stopień wdrożeń automatycznych i autonomicznych rozwiązań oraz cyfryzacja procesów. O tym, co najnowsze z tego obszaru dostępne jest na rynku będzie się można dowiedzieć na Konferencjach technicznych „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”.


To tutaj praktycy i eksperci z kilku różnych branż podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu doskonalenia procesów we własnych firmach czy opowiedzą o błędach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu. Zostaną omówione zarówno wdrożenia na szeroką skalę, jak i niewielkie modyfikacje mogące zaoszczędzić czas i pieniądze. Szeroki program poruszanych zagadnień umożliwi znalezienie rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb dla każdego uczestnika.


Więcej informacji o KONFERENCJACH TECHNICZNYCH na stronie: https://www.axonmedia.pl/konferencje/

Back to top