Polskie Towarzystwo Logistyczne objęło patronatem honorowym szkolenie online „Strategie ESG w logistyce”, które odbędzie się 18 kwietnia. W imieniu Organizatora serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Logistyka ma szczególne uwarunkowania, jeśli chodzi o dekarbonizację (problem napędów pojazdów) oraz kwestie społeczne i korporacyjne (działalność prowadzona jest w sposób rozproszony, z udziałem wielu partnerów łańcuchów dostaw). Jednocześnie to właśnie sektor TSL (transport-spedycja-logistyka) ponosi odpowiedzialność za bardzo wysoką emisję gazów cieplarnianych (około 25%). Dlatego oczekiwania w zakresie dekarbonizacji w odniesieniu do logistyki są coraz wyższe. Stanowi to ogromne wyzwanie dla podmiotów prowadzących działalność w tym obszarze. Szkolenie ma na celu pokazać relacje strategii ESG i strategii biznesowej (rozwoju), ze szczególnym naciskiem na konieczność osadzenia kwestii ESG wewnątrz strategii biznesowej.

 

Możecie Państwo wziąć udział w szkoleniu korzystając ze specjalnego rabatu w wysokości 15% od obowiązującej ceny szkolenia. Kod uprawniający do rabatu – PTL15 – należy wpisać w pole Uwagi w formularzu zgłoszeniowym podczas zapisu na szkolenie.

 

Więcej informacji o szkoleniu na stronie: konferencje.rp.pl

Back to top