Z radością informujemy, że jury konkursowe po raz 16. wyłoniło najlepsze projekty logistyczne realizowane przez polskie przedsiębiorstwa.

Przypominamy, że o Nagrodę PTL mogły ubiegać się przedsiębiorstwa zarejestrowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a zgłaszany projekt musiał dotyczyć wdrażania innowacyjnych technologii lub nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych, a także innych rozwiązań nakierowanych na usprawnienia procesów logistycznych. Projekt musiał zostać zrealizowany w praktyce, bowiem nie dopuszcza się prac teoretycznych, czy tylko opisów zamiaru realizacji.

Tym samym Polskie Towarzystwo Logistyczne nagrodziło nie tyle same przedsiębiorstwa, co właśnie projekty przez nie realizowane. Chodziło zatem o przedsięwzięcia podejmowane przez pojedyncze firmy, konsorcja partnerów współpracujących w łańcuchach dostaw, a także bardziej złożone zespoły projektowe.

Laureatem tegorocznej edycji konkursu została Żabka Polska, Żabka Group, która zgłosiła projekt "Automatyczne Centrum Logistyczne Radzymin".

Jury konkursowe wyróżniło także dwa inne projekty:
- "Autonomiczny system transportu, kompletacji i składowania AutoMAG PICK" firmy PROMAG SA,
- Model Paperless w łańcuchach dostaw" organizacji GS1 Polska.

Laureatom i Wyróżnionym w konkursie o Nagrodę Polskiego Towarzystwa Logistycznego serdecznie gratulujemy!

Back to top